Hakkımızda

EDAĞCILIK olarak 2015 yılından beri sektörde aktif olarak çalışan ve alanlarında profesyonel ve uzman kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm hizmetlerimiz, ekiplerimizce titizlikle ve profesyonellikle yapılmakta olup, mutlu müşteri olgusunu esas alarak işlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışanlarımız IRATA belgesine sahip olup, alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Led ışıklandırma sistemleri, fabrika baca ve bunker temizliği, fabrika soda silosu temizliği, dış cephe boyama ve tamiratı, yüksek metrajda kaynak işleri ve tabela – totem montajı gibi birçok alanda sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

EDAĞCILIK olarak misyonumuz, müşterilerimize yüksek standartlarda iple erişim hizmetleri sunmaktır. İşe uygun nitelikli personel, esneklik, açık ve hızlı iletişim ve her şeyden önce projelerimizi gerçekleştirirken güvenli ve titizlikle hizmet etmek temel prensiplerimizdendir.

Vizyonumuz

EDAĞCILIK olarak vizyonumuz:

  • Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu hizmet anlayışımızla sektörümüzde lider firma olmak.
  • Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; sağlık, iş güvenliği ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

İple erişimde sınır yok. Ayaklarınızın herhangi bir yere değmediği, 2 adet ip yardımıyla çalışma yapılması gereken her yerde “iple erişim teknikleri” kullanılır. Gelin hep birlikte iple erişim teknikleriyle E-Dağcılık olarak nerelerde çalışma tecrübemiz ve birikimimiz var onlara bakalım:

Peki bu yapılarda ne tür işler yapabiliyoruz:

Merdivenle, vinçle vs ulaşamadığınız her alanda Avrasya Safety eğitimli ve sertifikalı çalışanlarıyla yanınızda. Merak ettiğiniz her şey ve projeleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, olası sorularınız ve şikayetleriniz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

    Copyright © 2023. E-Dağcılık. Tüm hakları saklıdır. Key Design&Art tarafından geliştirilmiştir.