Fabrika Soda Silosu Temizliği

Silolar, düzensiz ürün birikintileri ile kirlenerek belirli periyotlarda temizlenmemesi durumunda tesislerde verim kayıpları meydana getirmektedir. Kirlilik, silolarda tıkanmalara ve üretim tesisleri çıkışında maliyetli duruşlara sebebiyet verdiğinden; silolarda oluşan yığılma, tıkanıklık, duvarlarda birikme, tutunma ve topaklanmalar silo temizliği yapılması gerektiği anlamını taşımaktadır. Silo içerisindeki malzemenin yapısına bağlı olarak kirlilik çeşitli seviyelerde ve belirli noktalarda birikmektedir. Kirletici madde olarak topaklanma ve yapışkanlık sıklıkla görülmektedir.

Oluşan topaklaşma tıkanıklığa, cihazların arızalanmasına neden olur. Böyle bir durumda topaklaşmanın temizlenmesi ve arızanın giderilmesi için üretimin durması gerekmektedir. Silo içerisine konulan ürün yapışkanlık özelliği gösterdiğinde, yeni bir ürün konulmadan önce silo temizlenmelidir. Temizleme işlemi yapılmadığı takdirde yeni katılan ürünün kalitesine düşme ve üründe bozulma gözlemlenebilir. Profesyonel ekipman ve deneyimli personelleri ile gerekli hijyen yönetmeliklerini göz önünde bulundurarak düşük, orta ve yüksek basınçlı su jetleri ile silo temizleme konusunda hizmet vermektedir. Personelimiz bu işlem için özel olarak eğitim almış olup üzerinde bulunan koruyucu ekipmanlar profesyonel malzemelerden oluşmaktadır. Yaptığımız işlerin tümünde olduğu gibi soda silosu temizliğinde de kaza risklerini minimuma düşürebileceğimiz tüm önlemleri almaktayız. Bizim için yaptığımız işin kalitesi kadara personelimiz güvenliği de önem taşımaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, olası sorularınız ve şikayetleriniz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

    Copyright © 2023. E-Dağcılık. Tüm hakları saklıdır. Key Design&Art tarafından geliştirilmiştir.