Dış Cephe Boyama

Dış cephe boya uygulamalarının performansını, kullanılacak boyanın dayanıklılığı kadar işçilik kalitesi de etkilemektedir. Hatalı yapılan dış cephe boya uygulamalarının faydadan çok zarar getireceği unutulmamalıdır. E-Dağcılık , dış cephe boya seçiminden sonra uygulamanın bitimine kadar bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacak, E-Dağcılık ekipleri tarafından kusursuz uygulamalara imza atarak, yapılan uygulamanın performansını en üst seviyeye çıkartacaklardır. Dış cephe boyalarının, mevsimsel atmosferik dış koşulların etkisine dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir. Bu nedenle yüzeylerin sağlamlaştırılması ve ömrünün uzatılması esas amaçtır.

Yüzeylerin iyi incelenmesi, doğru yüzey hazırlıkları ve doğru boya sistemlerinin tekniğine uygun şekilde uygulanması gerekir. Dış yüzeyler genel olarak eski boyalı ve yeni yüzeyler olmak üzere iki kısma ayırarak gruplandırılır ve uygun boya sistemleri tespit edilir. Uzun yağlı alkid reçinesi esaslı, çözgenli, akrilik emülsiyon esaslı, su ve silikon reçine esaslı çözgenli son kat boyalardır. İçerisindeki pigment derişiminin, kritik pigment hacim derişiminin (CPVC) üzerinde olması sağlanır. Böylelikle yağmur, çiğ gibi etmenlerin buharlaşarak filmi terk etmesi hedeflenir.

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, olası sorularınız ve şikayetleriniz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

    Copyright © 2023. E-Dağcılık. Tüm hakları saklıdır. Key Design&Art tarafından geliştirilmiştir.